PalavanSpa hotel Mazury

Spa hotel Mazury

by

spa-hotel-mazury-1Znakomitej jakości hotele spa z wzorową obsługą i pakietem usług jakiego nie powstydziłyby się czołowe europejskie kurorty wyrastają na Mazurach jak grzyby po deszczu. Coraz częściej lokują tu swoje obiekty znane światowe marki.
Obecnie można jednym tchem wymienić co najmniej kilkanaście obiektów z najwyższej półki jeśli chodzi o wachlarz usług, ale za ułamek ceny tego co musielibyśmy zapłacić za granicą.
Spa hotel Mazury to frazy coraz częściej wyszukiwane i oferowane nawet przez biura podróży, ale przecież to zaledwie 200 kilometrów od Warszawy. Nie musimy tu jednak jechać własnym samochodem. U bram Mazur, pod Szczytnem, 50 km od Olsztyna funkcjonuje znakomity międzynarodowy port lotniczy, który oferuje dość bogatą siatkę połączeń z wieloma miastami w kraju i w Europie. W ciągu 1,5 godziny przylecimy tu nawet z południa Polski.
Oferta jest oczywiście całoroczna, szczególnie warto zwrócić na nią uwagę właśnie po sezonie, zarówno ze względu na ceny, jak i szczególny urok tego regionu jesienią i zimą.

Ciekawe wpisy o turystyce oraz podróżach:

Back to Top