Rehabilitacja

Rehabilitacja dla dzieci i młodzieży
- skoliozy,
- postawy skoliotycznej,
- asymetrii tułowia,
- zaburzonych krzywiznach kręgosłupa,
- wad kończyn dolnych (stopy szpotawe, stopy koślawe, płaskostopie, kolana szpotawe, kolana koślawe),
- innych wad postawy.

W Warszawie
Współpracujemy z profesjonalnymi fizjoterapeutami. Zobacz zakres usług wpisując rehabilitacja Warszawa, albo klikając w podany adres strony. To najlepszy gabinet rehabilitacyjny w Warszawie.
Ćwiczenia na obolałe stawy
Ćwiczenia i gimnastyka są dobre – ale w umiarze i dobrane do stanu zdrowia. Nadmiernym wysiłkiem można jedynie pogłębić problem dlatego najbezpieczniej wykonywać ćwiczenia w odciążeniu i takie, które przychodzi nam wykonać z łatwością. W przypadku jakichkolwiek urazów i ich podejrzeń – warto każdy rodzaj ćwiczeń skonsultować z lekarzem.

Rwa kulszowa
Coraz więcej osób skarży się na bóle rwy kulszowej. Jest ona skutkiem choroby reumatycznej i zapalenia stawów. Dowiedz się więcej czym jest rwa kulszowa i jak z nią walczyć.

Zajęcia terapeutyczne

zajęcia dla dzieci

Oferuję Państwu szeroką gamę zabiegów wykonywanych w przyjemnej atmosferze. Poza terapią prowadzoną w gabinecie układam zestawy ćwiczeń domowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Ćwiczenia te mogą być wykonywane samodzielnie przez dziecko lub z pomocą rodziców. W razie potrzeby doradzam i konsultuję poszczególne przypadki z wysokiej klasy specjalistami (ortopeda dziecięcy, neurolog dziecięcy, lekarz rehabilitacji i inni).

Swoją ofertę kieruję również do rodziców dzieci: z asymetrią; opóźnionych w rozwoju psycho-ruchowym; z mózgowym porażeniem dziecięcym; z wrodzonymi wadami centralnego i obwodowego układu nerwowego (np. wodogłowie, przepukliny oponowo-rdzeniowe, porażenie splotu barkowego); z kręczem szyi; z wrodzonymi dysfunkcjami narządu ruchu (np. dysplazja stawów biodrowych, stopy końsko-szpotawe itd.); z wadami postawy; z autyzmem.