Metropolia sri lankiPalavanPlecak i walizka – hanna travel

Plecak i walizka – hanna travel

by

Kim jest Hanna? 🙂

Witaj! Nazywam się Hania Sobczuk i zapraszam Cię na wyprawę w kobiecym gronie!

Nie działam anonimowo. Stąd nazwa Hanna Travel – nie wstydzę się tego, co oferuję i gram w otwarte karty. Od początku wiesz, z kim masz do czynienia. Czytaj dalej, aby poznać mnie lepiej. 🙂

Od kilku lat kieruję się w swoim życiu mottem:

Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strach!

Moją największą pasją są podróże, które nie tylko pozwalają przeżyć coś nowego i tworzyć wspomnienia, ale przede wszystkim pomagają dowiedzieć się o sobie nowych rzeczy, sprawdzić się w nietypowych sytuacjach i przesunąć swój własny horyzont. Jestem niespokojną duszą, która musi ciągle być w ruchu, poznawać, doświadczać, rozwijać się!
Moje doświadczenie?

Z branżą turystyczną jestem związana od 2010 r. Pracowałam w dużym biurze podróży, pilotowałam wycieczki w Polsce i za granicą. Obecnie mieszkam w Azji, gdzie organizuję nasze wyjazdy. Tutaj także piszę artykuły podróżnicze o Sri Lance i innych krajach, które odwiedziłam. Ostatnio również aktualizowałam przewodnik Pascala po Sri Lance.

Prowadzę także blog Plecak i walizka o moich prywatnych bliższych i dalszych wyprawach.

Zdobyte doświadczenie podróżnicze i branżowe wykorzystuję w organizowaniu naszych kobiecych wyjazdów. Chcę w ten sposób dać każdej z nas szansę do spełnienia podróżniczych marzeń, odkrycia siebie na nowo oraz nabrania dystansu do problemów dnia codziennego w przyjaznej, kobiecej atmosferze.

Nie oferuję wyjazdów typowych dla biur podróży, ponieważ takiego nie prowadzę. Oferuję Ci natomiast niepowtarzalne doświadczenie i perspektywę rozwoju w niesamowitym miejscu.

Poznaj ideę naszych wyjazdów dla kobiet i dołącz do nas już dziś! Zapraszam!

słowa kluczowe: metropolia sri lanki, lanke, filipiny jedzenie, wyjazdy trampingowe, wyprawy trampingowe, nepal bezpieczeństwo

Ciekawe wpisy o turystyce oraz podróżach:

Back to Top