PAŁAC CZARNY LAS

by

turystyka (21)Pałac Czarny Las zbudowano na początku dwudziestego wieku w Woźnikach. Usytuowany on jest w bardzo malowniczej okolicy, otacza go piękny park z zabytkowymi drzewami, pięknymi stawami ii romantycznymi alejkami. Wjeżdżając na teren pałacu przez ogromną wspaniałą bramę pierwsze, co się spostrzega to niezwykła cisza?w pałacu jest czterogwiazdkowy hotel oferujący swoim gościom dużo różnych atrakcji. Kto lubi czynny
Wypoczynek, alejki w parku czekają, a stawy usytuowane w pobliżu pałacu dają możliwość wędkowania,?ale i bardziej wyrafinowane zajęcia można znaleźć w tym hotelu?w zależności od długości pobytu, można skorzystać na przykład zimą z przejażdżki saniami, organizowane są przeloty balonem, przejażdżka quadami albo można wziąć udział w bitwie paintballowej?
Restauracja hotelowa słynie z doskonałej kuchni zarówno staropolskiej jak i europejskiej; każdy gość znajdzie coś według swojego gustu i smaku?
Hotel ma charakter raczej kameralny i ekskluzywny?chętnie rezerwują tu pokoje zakochane pary na romantyczne spotkania jak biznesmeni mający podpisać intratne kontrakty.

Ciekawe wpisy o turystyce oraz podróżach:

Back to Top