Hanna TravelNowe Dreamlinery – szansą dla Lotu

Nowe Dreamlinery – szansą dla Lotu

by

Nowe Dreamlinery – szansą dla Lotu

W tym roku Lot zdecydował się na odnowienie tanich lotów do Pekinu. To miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym a także jest to duże centrum biznesowe. W związku z połączeniem z Pekinem, Lot zrezygnował z lotów do Hanoi, które nie były opłacalne. Nie wiadomo czy Pekin przyniósłby oczekiwane zyski dla polskich linii lotniczych. Jednak w związku z tym, ze te operacje będą wykonywane przez nowe Dreamlinery, nowa trasa z pewnością odniesie spektakularny sukces.

Dreamliner

Pierwszy samolot boeing 787 wyląduje już w listopadzie, po czym odbędzie pierwszy komercyjny lot. Docelowo Lot ma posiadać osiem Dreamlinerów. Samoloty będą łączyć polskie porty lotnicze z Azją i Ameryką. Połączenie z Pekinem, Lot będzie realizował pięć razy w tygodniu. Od marca Dreamliner będzie latał z lotniska w Warszawie do Toronto. W sezonie letnim będziemy mogli kupić bilety lotnicze do Nowego Jorku i Chicago.

PLL LOT

To bardzo znane linie lotnicze na całym świecie. Cieszą się długoletnią tradycją i dużym zaufaniem klientów. Wciąż poszerzają swoją siatkę połączeń. Od listopada będzie można latać także do Stuttgartu. Loty będą się odbywały bardzo często, codziennie oprócz sobót i wtorków. Bilety lotnicze do Stuttgartu już znajdują się w systemie rezerwacyjnym. Polskie linie lotnicze LOT są także pionierami w lotach krajowych. W taryfie first minut możemy kupić naprawdę korzystne połączenia między polskimi portami lotniczymi. Dzięki takim promocjom w Locie nasze regionalne lotniska przechodzą znaczny rozwój. Nawet mniejsze lotniska są remontowane i mnożą oferty. Lot odnowił w tym roku biura sprzedaży biletów lotniczych aby jeszcze bardziej polepszyć swoją markę. Na lotach krajowych Lot wzmacnia Eurolot, który podczas wakacji rozpoczął ciekawe rejsy zagraniczne. Bilety lotnicze sprzedawał w okazyjnych cenach 99 złotych. Podróżując Lotem możemy zbierać punkty, biorąc udziały w programie lojalnościowym miles&more. Punkty wymieniamy na nagrody bądź otrzymamy zniżki przy zakupie kolejnych biletów. Podróż na wczasy z Lotem to bezpieczeństwo i komfort.

Ciekawe wpisy o turystyce oraz podróżach:

Back to Top