PalavanLoty do Londynu

Loty do Londynu

by

loty-do-londynu-10Kiedyś podróż samolotem kojarzyła się jedynie z dalekimi wyprawami, które zarezerwowane były tylko dla osób z dużymi dochodami finansowymi. Spowodowane było to faktem, iż bilety lotnicze były po prostu stosunkowo drogie. Nawet podróż na drugi koniec Europy mogła zatem okazać się tańsza autem lub autobusem. Dziś ta sprawa wygląda już diametralnie inaczej. To podróż samolotem często okazuje się tańszym rozwiązaniem. Możliwe jest to dzięki stale rosnącej konkurencji, która latanie uczyniła dostępnym dla każdego.

Loty do Londynu, Paryża czy Bruskeli tylko na kilka dni, czy choćby na dłuższy weekend nikogo już nie dziwią. Polacy, tak samo samo jak i mieszkańcy Europy Zachodniej latają chętnie i często. Duży wpływ ma na to także fakt, iż wielu Polaków mieszka obecnie poza granicami kraju. I to właśnie między innymi Wielka Brytania jest dużym skupiskiem Polonii w Europie Zachodniej, stąd tak duża popularność lotów do Londynu właśnie.

Tanie linie lotnicze latają także jednak i do bardziej odległych celów. Za ich pośrednictwem dotrzeć można choćby do Izraela, Maroko czy choćby Egiptu. Ceny wahają się w zależności od daty samego lotu oraz tego, jak szybko dany bilet lotniczy zostanie zarezerwowany. Najczęściej obowiązuje tu zasada: im wcześniejsza rezerwacja, tym o wiele tańsza cena końcowa.

Ciekawe wpisy o turystyce oraz podróżach:

Back to Top